B41858C8127M
EPCOSEPCOS
B41858C8127M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C8127M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41858C8127M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C8127M
Číslo dielu B41858C8127M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 226690 pcs Dátový hárok B41858C8127M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 519mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C8127M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 279 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 308 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 308 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF