B41858C6477M8
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C6477M8
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41858C6477M8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C6477M8
Číslo dielu B41858C6477M8 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107519 pcs Dátový hárok B41858C6477M8.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C6477M008 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 104 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 110 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 110 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF