B41858C5227M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C5227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41858C5227M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C5227M
Číslo dielu B41858C5227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 333266 pcs Dátový hárok B41858C5227M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C5227M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 274 mOhm @ 10kHz Detailný popis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive