B41858C4478M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C4478M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41858C4478M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1800 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C4478M
Číslo dielu B41858C4478M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83808 pcs Dátový hárok B41858C4478M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 2.941A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C4478M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 24 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 27 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF