B41858C4337M8
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C4337M8
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41858C4337M8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C4337M8
Číslo dielu B41858C4337M8 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 294373 pcs Dátový hárok B41858C4337M8.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C4337M008 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 274 mOhm @ 10kHz Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41858C4188M8
B41858C4188M8
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Skladom: 108826 pcs
Stiahnuť ▼: B41858C4188M8.pdf
RFQ
B41858C4337M
B41858C4337M
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL