B41858C3827M
EPCOSEPCOS
B41858C3827M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C3827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41858C3827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C3827M
Číslo dielu B41858C3827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 213590 pcs Dátový hárok B41858C3827M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 846mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C3827M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 105 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 118 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 118 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF
aplikácia Automotive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41858C3827M8
B41858C3827M8
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL