B41858C0397M008
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C0397M008
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM RADIAL
listoch:
  • správa
Špecifikácie B41858C0397M008
Číslo dielu B41858C0397M008 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4596 pcs Dátový hárok
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.309A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 121 mOhms
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 324 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 324 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF