B41851F4227M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41851F4227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41851F4227M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41851F4227M
Číslo dielu B41851F4227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4172 pcs Dátový hárok B41851F4227M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria B41851 Ripple Current @ nízkej frekvencie 190mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41851F4227M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1.5 Ohm @ 120Hz Detailný popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.5 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41851B5227M000
B41851B5227M000
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Skladom: 568756 pcs
Stiahnuť ▼: B41851B5227M000.pdf
RFQ
B41851F4227M7
B41851F4227M7
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL