B41828A7156M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828A7156M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL
listoch: B41828A7156M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828A7156M
Číslo dielu B41828A7156M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6034 pcs Dátový hárok B41828A7156M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41828 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41828A7156M000
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 15µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 15µF