B41828A6567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828A6567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41828A6567M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828A6567M
Číslo dielu B41828A6567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5438 pcs Dátový hárok B41828A6567M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41828 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41828A6567M000
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 560µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF