B41828A5337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828A5337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41828A5337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828A5337M
Číslo dielu B41828A5337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6039 pcs Dátový hárok B41828A5337M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 319mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828A5337M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose