B41828A2108M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828A2108M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: B41828A2108M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828A2108M
Číslo dielu B41828A2108M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4616 pcs Dátový hárok B41828A2108M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 454mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828A2108M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose