B41827B7227M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41827B7227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% RADIAL
listoch: B41827B7227M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41827B7227M
Číslo dielu B41827B7227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5459 pcs Dátový hárok B41827B7227M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41827 Ripple Current @ nízkej frekvencie 390mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41827B7227M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose