B41827B5338M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41827B5338M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% RADIAL
listoch: B41827B5338M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41827B5338M
Číslo dielu B41827B5338M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5101 pcs Dátový hárok B41827B5338M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41827 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.985A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41827B5338M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 3300µF aplikácia General Purpose