B41827A6476M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41827A6476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41827A6476M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41827A6476M
Číslo dielu B41827A6476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4209 pcs Dátový hárok B41827A6476M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria B41827 Ripple Current @ nízkej frekvencie 155mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41827A6476M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose