B41827A5477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41827A5477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41827A5477M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41827A5477M
Číslo dielu B41827A5477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6013 pcs Dátový hárok B41827A5477M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41827 Ripple Current @ nízkej frekvencie 547mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41827A5477M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose