B41827A4337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41827A4337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41827A4337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41827A4337M
Číslo dielu B41827A4337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5337 pcs Dátový hárok B41827A4337M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41827 Ripple Current @ nízkej frekvencie 373mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41827A4337M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose