B41827A2159M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41827A2159M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: B41827A2159M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41827A2159M
Číslo dielu B41827A2159M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5818 pcs Dátový hárok B41827A2159M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41827 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.855A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41827A2159M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 15000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 15000µF aplikácia General Purpose