B41821A9684M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41821A9684M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL
listoch: B41821A9684M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41821A9684M
Číslo dielu B41821A9684M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5562 pcs Dátový hárok B41821A9684M.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria B41821 Ripple Current @ nízkej frekvencie 13mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41821A9684M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 244 Ohm @ 120Hz Detailný popis 0.68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 244 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 0.68µF aplikácia General Purpose