B41607A168M2
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41607A168M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1600UF 20% 55V SNAP
listoch: B41607A168M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B41607A168M2
Číslo dielu B41607A168M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1600UF 20% 55V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20861 pcs Dátový hárok B41607A168M2.pdf
Napätie - hodnotené 55V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B41607 Ripple Current @ High Frequency 7.7A @ 10kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B41607A 168M 2
B41607A0168M002
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 80 mOhm @ 100Hz Detailný popis 1600µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 80 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapacitné 1600µF aplikácia Automotive