B41605A338M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41605A338M2
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 55V SNAP
listoch: B41605A338M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B41605A338M2
Číslo dielu B41605A338M2 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 55V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20741 pcs Dátový hárok B41605A338M2.pdf
Napätie - hodnotené 55V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria B41605 Ripple Current @ High Frequency 7.1A @ 10kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B41605A 338M 2
B41605A0338M002
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 24 mOhm @ 100Hz Detailný popis 3300µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 3300µF aplikácia Automotive