B41550A7100Q000
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41550A7100Q000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 100000UF 40V SCREW
listoch: B41550A7100Q000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B41550A7100Q000
Číslo dielu B41550A7100Q000 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 100000UF 40V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1230 pcs Dátový hárok B41550A7100Q000.pdf
Napätie - hodnotené 40V tolerancia -10%, +30%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B41550 Ripple Current @ nízkej frekvencie 26A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B41550A7100Q
B41550A7100Q-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 6 mOhms
Výška - sedenie (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 7 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 100000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C kapacitné 100000µF