B41252A8398M
EPCOSEPCOS
B41252A8398M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41252A8398M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
listoch: B41252A8398M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
520 pcs
  • správa
Špecifikácie B41252A8398M
Číslo dielu B41252A8398M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51668 pcs Dátový hárok B41252A8398M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.000" Dia (25.40mm)
séria B41252 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.88A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B41252A8398M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3900µF aplikácia General Purpose