B41231B7189M
EPCOSEPCOS
B41231B7189M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41231B7189M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP
listoch: B41231B7189M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B41231B7189M
Číslo dielu B41231B7189M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35563 pcs Dátový hárok B41231B7189M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B41231 Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.46A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B41231B7189M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 18000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 18000µF aplikácia General Purpose