B41044A9477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A9477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
listoch: B41044A9477M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A9477M
Číslo dielu B41044A9477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4388 pcs Dátový hárok B41044A9477M.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41044 Ripple Current @ High Frequency 1.98A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41044A9477M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 30 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF