B41044A8336M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A8336M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41044A8336M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A8336M
Číslo dielu B41044A8336M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5153 pcs Dátový hárok B41044A8336M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria B41044 Ripple Current @ High Frequency 233mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41044A8336M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 600 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF