B41044A6474M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A6474M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41044A6474M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A6474M
Číslo dielu B41044A6474M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4823 pcs Dátový hárok B41044A6474M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria B41044 Ripple Current @ High Frequency 25mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41044A6474M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 5 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 0.47µF