B41044A5338M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A5338M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41044A5338M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A5338M
Číslo dielu B41044A5338M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5658 pcs Dátový hárok B41044A5338M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41044 Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41044A5338M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 25 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF