B41044A4158M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A4158M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41044A4158M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A4158M
Číslo dielu B41044A4158M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4983 pcs Dátový hárok B41044A4158M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41044 Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41044A4158M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 50 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF