B41044A3337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A3337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41044A3337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A3337M
Číslo dielu B41044A3337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4344 pcs Dátový hárok B41044A3337M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41044 Ripple Current @ nízkej frekvencie 315mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41044A3337M000
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 140 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose