B41044A2687M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41044A2687M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: B41044A2687M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41044A2687M
Číslo dielu B41044A2687M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5495 pcs Dátový hárok B41044A2687M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41044 Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41044A2687M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 100 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF