B41041A9684M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41041A9684M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL
listoch: B41041A9684M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41041A9684M
Číslo dielu B41041A9684M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5501 pcs Dátový hárok B41041A9684M.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria B41041 Ripple Current @ nízkej frekvencie 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41041A9684M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 12 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 0.68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 0.68µF aplikácia General Purpose