B41002A8155M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41002A8155M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1.5UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41002A8155M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41002A8155M
Číslo dielu B41002A8155M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1.5UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6024 pcs Dátový hárok B41002A8155M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria B41002 Ripple Current @ nízkej frekvencie 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.7mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41002A8155M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1.5µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 1.5µF