B41002A3475M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41002A3475M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41002A3475M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41002A3475M
Číslo dielu B41002A3475M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5790 pcs Dátový hárok B41002A3475M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41002 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41002A3475M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 4.7µF