B41002A2226M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41002A2226M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
listoch: B41002A2226M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41002A2226M
Číslo dielu B41002A2226M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4105 pcs Dátový hárok B41002A2226M.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria B41002 Ripple Current @ nízkej frekvencie 35mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41002A2226M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose