B37987F1223K054
EPCOSEPCOS
B37987F1223K054 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B37987F1223K054
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
listoch: B37987F1223K054.pdf
  • správa
Špecifikácie B37987F1223K054
Číslo dielu B37987F1223K054 Výrobca EPCOS
popis CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4378 pcs Dátový hárok B37987F1223K054.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) séria B37987F
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B37987F1223K 54
B37987F1223K54
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl Formed Leads
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.098" (2.50mm) Vlastnosti -
Detailný popis 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial kapacitné 0.022µF