B37941K1223K070
EPCOSEPCOS
B37941K1223K070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B37941K1223K070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
listoch: B37941K1223K070.pdf
  • správa
Špecifikácie B37941K1223K070
Číslo dielu B37941K1223K070 Výrobca EPCOS
popis CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5234 pcs Dátový hárok B37941K1223K070.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) 0.032" (0.80mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria B37941K
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená B37941K1223K 70
B37941K1223K70
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Detailný popis 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitné 0.022µF