B37872K2223K062
EPCOSEPCOS
B37872K2223K062 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B37872K2223K062
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
listoch: B37872K2223K062.pdf
  • správa
Špecifikácie B37872K2223K062
Číslo dielu B37872K2223K062 Výrobca EPCOS
popis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5890 pcs Dátový hárok B37872K2223K062.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) 0.047" (1.20mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria B37872K
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená B37872K2223K 62
B37872K2223K62
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Detailný popis 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitné 0.022µF