B37830R0101K021
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B37830R0101K021
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ARRAY 100PF 25V NP0 0504
listoch: B37830R0101K021.pdf
  • správa
Špecifikácie B37830R0101K021
Číslo dielu B37830R0101K021 Výrobca EPCOS
popis CAP ARRAY 100PF 25V NP0 0504 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5989 pcs Dátový hárok B37830R0101K021.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±10%
Teplotný koeficient C0G, NP0 Veľkosť / rozmer 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
séria - hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0504 (1410 Metric)
Počet kondenzátorov 2 Typ montáže Surface Mount
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Dielektrický materiál Ceramic
Detailný popis 100pF Isolated Capacitor 2 Array 25V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) Typ obvodu Isolated
kapacitné 100pF