B33331V7805J080
EPCOSEPCOS
B33331V7805J080 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B33331V7805J080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 8UF 5% 460VAC RADIAL
listoch: B33331V7805J080.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B33331V7805J080
Číslo dielu B33331V7805J080 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 8UF 5% 460VAC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24878 pcs Dátový hárok B33331V7805J080.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 460V
tolerancia ±5% ukončenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm) séria B33331V
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 495-77217
B33331V7805J 80
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.638" (67.00mm) Vlastnosti -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 17 mOhms Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 8µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitné 8µF