B32928E3306K
EPCOSEPCOS
B32928E3306K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32928E3306K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 30UF 10% 305VAC RADIAL
listoch: B32928E3306K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie B32928E3306K
Číslo dielu B32928E3306K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 30UF 10% 305VAC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3845 pcs Dátový hárok B32928E3306K.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) séria B32928
hodnotenie X2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-3842
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 2.067" (52.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.772" (45.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP)
Detailný popis 30µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial kapacitné 30µF