B32924F3685K
EPCOSEPCOS
B32924F3685K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32924F3685K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6.8UF 10% 305VAC RADIAL
listoch: B32924F3685K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32924F3685K
Číslo dielu B32924F3685K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6.8UF 10% 305VAC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5698 pcs Dátový hárok B32924F3685K.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) séria B32924
hodnotenie X2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-3831
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.083" (27.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.437" (36.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 6.8µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 6.8µF