B32923J3684K
EPCOSEPCOS
B32923J3684K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32923J3684K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
listoch: B32923J3684K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32923J3684K
Číslo dielu B32923J3684K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126069 pcs Dátový hárok B32923J3684K.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) séria B32923
hodnotenie AEC-Q200, X2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-7039
B32923J3684K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.807" (20.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.68µF