B32922H3154M
EPCOSEPCOS
B32922H3154M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32922H3154M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD
listoch: B32922H3154M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32922H3154M
Číslo dielu B32922H3154M Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 252438 pcs Dátový hárok B32922H3154M.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) séria B32922
hodnotenie AEC-Q200, X2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-7027
B32922H3154M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.15µF