B32922C3823K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32922C3823K189
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.082UF 10% RADIAL
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5200 pcs
  • správa
Špecifikácie B32922C3823K189
Číslo dielu B32922C3823K189 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.082UF 10% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162857 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer - séria B32922
hodnotenie X2 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP) Detailný popis 0.082µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapacitné 0.082µF aplikácia EMI, RFI Suppression