B32922C3333M289
EPCOSEPCOS
B32922C3333M289 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32922C3333M289
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.033UF 20% 305VAC RAD
listoch: B32922C3333M289.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4680 pcs
  • správa
Špecifikácie B32922C3333M289
Číslo dielu B32922C3333M289 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.033UF 20% 305VAC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 258519 pcs Dátový hárok B32922C3333M289.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) séria B32922
hodnotenie X2 obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP) Detailný popis 0.033µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapacitné 0.033µF aplikácia EMI, RFI Suppression