B32922A2104M
EPCOSEPCOS
B32922A2104M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32922A2104M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL
listoch:
  • správa
Špecifikácie B32922A2104M
Číslo dielu B32922A2104M Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.1UF 20% 305VAC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5584 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 305V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) séria B32922
hodnotenie AEC-Q200, X2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-1617
B32922A2104M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP)
Detailný popis 0.1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial kapacitné 0.1µF