B32916B5155K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32916B5155K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC RADIAL
listoch: B32916B5155K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
760 pcs
  • správa
Špecifikácie B32916B5155K
Číslo dielu B32916B5155K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30618 pcs Dátový hárok B32916B5155K.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 530V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.634" L x 0.669" W (41.50mm x 17.00mm) séria B32916
hodnotenie X1 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 1.476" (37.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 1.5µF aplikácia EMI, RFI Suppression