B32912B5682K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32912B5682K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL
listoch: B32912B5682K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32912B5682K
Číslo dielu B32912B5682K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 368534 pcs Dátový hárok B32912B5682K.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 530V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) séria B32912
hodnotenie X1 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 6800pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 6800pF aplikácia EMI, RFI Suppression