B32798G3556K
EPCOSEPCOS
B32798G3556K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32798G3556K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 55UF 10% 700VDC RADIAL
listoch: B32798G3556K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32798G3556K
Číslo dielu B32798G3556K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 55UF 10% 700VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6209 pcs Dátový hárok B32798G3556K.pdf
Napätie - DC 700V Napájacie napätie - AC 300V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) séria B32798
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4156
B32798G3556KZ1
B32798G3558KZ1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 2.067" (52.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.969" (50.00mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 2.5 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 55µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 55µF aplikácia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression